Розпорядження міського голови №18 від 19 лютого 2020 року / Про передачу квартир у власність громадян

Розпорядження міського голови №18 від 19 лютого 2020 року / Про передачу квартир у власність громадян

Розглянувши заяви громадян, керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19.06.92. р. та положенням “Про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, затвердженим наказом № 396 від 16.12.2009 р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:

І. Безоплатно передати у власність громадян займані ними квартири у м. Вишгороді:

1.*** *** однокімнатна

 квартира

2. *** *** однокімнатна квартира

ІІ. Вишгородському БТІ видати технічні паспорти на зазначені квартири.

 

Міський голова                                                                                      О.Момот


Vitalik

Перейти до вмісту