Розпорядження міського голови №38 від 20 березня 2020 року / Про додаткові заходи із попередження у зв’язку із загрозою епідемії коронавірусної інфекції COVID-1 м. Вишгород»
На виконання законів України ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарно та епідеміологічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211»:
- Рекомендувати громадянам та суб’єктам господарювання різних форм власності відтермінувати до закінчення періоду дії додаткових заходів із попередження епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у м. Вишгород, а саме:
– що здійснюють діяльність у сфері організації та проведення придорожніх тематичних ярмарок вихідного дня;
– вуличних виставок-ярмарків сучасних видів мистецтва, рукоділля та ремесел;
– проведення ярмарків-продажу власноруч вирощеної сільськогосподарської продукції;
-проведення ярмарку-продажу сільськогосподарського, продовольчого та промислового асортименту продукції.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань комунального господарства, благоустрою міста.
- Дане рішення оприлюднити в засобах масової інфорсмації.
Міський голова О. Момот
