Розпорядження міського голови №41 від 30 березня 2020 року / Про передачу квартири у власність громадян
Розглянувши заяву громадян та подані документи, керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19.06.92. р. та положенням “Про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, затвердженим наказом № 396 від 16.12.2009 р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:
І. Безоплатно передати у власність громадян займану ними квартиру у м. Вишгороді:
1.*** *** однокімнатна
квартира
ІІ. Вишгородському БТІ видати технічний паспорт на зазначену квартиру.
Міський голова О.Момот
