Розпорядження міського голови №47 від 16 квітня 2020 року / Про організацію Великодніх свят та поминальних днів в період карантинних обмежень
З метою забезпечення організації Великодніх свят та поминальних днів, вжиття необхідних додаткових заходів для відведення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-19, на виконання ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарно та епідеміологічного благополуччя населення», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобіганню поширення на території України коронавірусу COVID-19», протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.04.2020 року №11:
- Визначити відповідальною особою під час святкування Великодніх свят (з 13:00 год 18 квітня 2020 року до 12:00 год 19 квітня 2020 року) заступника міського голови Іванова Трохима Сергійовича.
- Обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів ( починаючи з 13:00 год 18 квітня 2020 року до 06:00 год 21 квітня 2020 року).
- На період поминальних днів обмежити доступ громадян до місць поховань на території кладовища, а саме переміщення групою осіб у кількості не більше ніж дві особи.
- Поминальний день перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу – 06 червня 2020 року.
- Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. Момот
