Розпорядження міського голови №61 від 21 травня 2020 року / Про визначення уповноваженої особи
Відповідно до п.6 Постанови Кабінету Міністрів України №749 від 19.09.2018 року «Про затвердження Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності»:
- Покласти обов’язки застосування електронного цифрового підпису у фінансово-бухгалтерському відділі Вишгородської міської ради Київської області на начальника фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвського Ігоря Вікторовича та визначити його уповноваженою особою, а саме забезпечити:
- підготовку та подання акредитованому центру сертифікації ключів інформації, необхідної для отримання послуг, пов’язаних з електронним цифровим підписом;
- надання допомоги підписувачам під час генерації їх особистих та відкритих ключів;
- подання до акредитованого центру сертифікації ключів звернень про скасування, блокування або поновлення посилених сертифікатів відкритих ключів підписувачів;
- доступ підписувачів через телекомунікаційні мережі до акредитованих центрів сертифікації ключів у разі неможливості здійснення ними такого доступу із своїх робочих місць;
- ведення обліку надійних засобів електронного цифрового підпису та носіїв, на яких зберігаються особисті ключі підписувачів;
- ведення обліку програмно-апаратних та апаратних носіїв особистих ключів підписувачів;
- зберігання документів та їх електронних копій, на підставі яких отримано послуги, пов’язані з електронним цифровим підписом;
- контроль за використанням підписувачами надійних засобів електронного цифрового підпису та зберіганням ними особистих ключів.
- Проведення процедури реєстрації та генерації особистих ключів уповноважити начальника фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвського Ігоря Вікторовича.
- Контроль за виконанням цього розпорядження, а також відповідальність за організацію застосування електронного цифрового підпису у фінансово-бухгалтерському відділі Вишгородської міської ради залишаю за собою.
Міський голова О. Момот
