Розпорядження міського голови №37 від 9 березня 2021 року / Про проведення гірського забігу «WILD TOP TRAIL»
Розглянувши звернення громадської організації «Клуб спортивного орієнтування «Север»», п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Надати ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север»», дозвіл на проведення гірського забігу 14 березня 2021 р. вздовж набережної м. Вишгород.
- ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север»», під час проведення гірського забігу «WILD TOP TRAIL» дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
- ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север»», укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
- ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север», під час проведення гірського забігу «WILD TOP TRAIL» дотримуватись рекомендацій Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
- Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.В. про проведення гірського забігу «WILD TOP TRAIL» 14 березня 2021 р. вздовж набережної м. Вишгород для забезпечення правопорядку.
- Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.В. про проведення гірського забігу «WILD TOP TRAIL» 14 березня 2021 р. вздовж набережної м. Вишгород для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
- Зобов’язати ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север», забезпечити прибирання території та вивіз сміття.
- Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників покласти на ГО «Клуб спортивного орієнтування «Север»», ( контактний номер: 066-850-09-64).
Міський голова Олексій МОМОТ
