ВЗАЄМОДІЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

На запрошення начальника Вишгородської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Київській області Олександра Назарчука в приміщенні Центру обслуговування платників пройшла зустріч з Головою Вишгородської міської громади Олексієм Момотом.
Основним аспектом зустрічі було налагодження взаємодії механізмів співпраці суб’єктів місцевого самоврядування. В сучасних умовах подальшого вдосконалення форм та методів діяльності в напрямку комунікації та «командної роботи», що сприятливо позначиться на вирішенні проблемних питань в інтересах громади.
