ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №65 від 18 травня 2021 року / Про дозвіл на проведення забігів з перешкодами «DYKA GONKA»

Розпорядження міського голови №65 від 18 травня 2021 року / Про дозвіл на проведення забігів з перешкодами «DYKA GONKA»

З метою пропаганди здорового способу життя серед жителів міста, відродження масового заняття фізкультурою та спортом, популяризації бігу, як найбільш доступного виду фізичної культури, керуючись  ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

  1. Надати ГО «DYKA GONKA» дозвіл на проведення забігів з перешкодами 29.05.2021 року по вулицях Межигірського Спасу, Семена Палія, Ватутіна та Набережній Київського водосховища (Контрольована зона Київської ГЕС).
  2. Директору Комунального підприємства Вишгородської міської ради Київської області «Вишегір» Мозговому С.В. сприяти проведенню забігів з перешкодами «DYKA GONKA» у м.Вишгород 29.05.2021 року. ГО «DYKA GONKA» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.
  3. Оргкомітету «DYKA GONKA» під час проведення забігів з перешкодами «DYKA GONKA» дотримуватись законодавства в сфері захисту об’єктів інфраструктури стратегічного призначення.
  4. Повідомити Начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області про проведення забігів з перешкодами 05.2021 по вулицях Межигірського Спасу, Семена Палія, Ватутіна та Набережній Київського водосховища (Контрольована зона Київської ГЕС) для забезпечення правопорядку.
  5. Повідомити головного лікаря Філія Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленка В.В. про проведення забігів з перешкодами 05.2021 по вулицях Межигірського Спасу, Семена Палія, Ватутіна та Набережній Київського водосховища (Контрольована зона Київської ГЕС) для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів.
  6. Зобов’язати оргкомітет «DYKA GONKA» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення забігів.
  7. Відповідальність за дотримання правопорядку, безпеку учасників забігів та карантинних норм покласти на голову ГО «DYKA GONKA» Клименко Руслана Миколайовича (контактний номер: 067-502-12-56).
  8. Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря Вишгородської міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik