ВИШГОРОД

Офіційний портал

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 9

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 9

Розпочато: 10:25

Закінчено: 11:50

Загальний склад ради – 26 депутатів

На сесії присутні:

Депутати міської ради – 22 (список додається)

Відсутні  депутати міської ради – 4 (список додається)

В залі засідань присутні 22 депутати міської ради та міський голова.

Запрошені – керівники комунальних установ та організацій міста, представники Вишгородського відділу поліції НП України в Київській області.

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про відкриття засідання чергової ІХ сесії Вишгородської міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 21, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 1.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про затвердження складу лічильної комісії та секретаря сесії.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 23, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 0.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

Секретар сесії – Боднарчук К.В.

Лічильна комісія у складі:

Голова комісії – Жадан С.М.

Заступник голови комісії – Тютюнник А.В.

Секретар комісії – Скоробогатий О.О.

Секретар сесії та члени лічильної комісії приступили до виконання своїх обов’язків.

Момот О.В. – міський голова. За рекомендацією апарату виконавчого комітету – зняти з розгляду порядку денного питання 1 «Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2026 роки», питання 7 «Про  прийняття у комунальну власність спортивних майданчиків (стадіону) на території СШ «Сузір’я» від департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації», питання 31 «Про передачу земельної ділянки комунальної власності Вишгородської об’єднаної територіальної громади (в особі Вишгородської міської ради) до земель державної власності (СЗРУ)».

Момот О.В. – міський голова. Повідомив, що питання 7 «Про  прийняття у комунальну власність спортивних майданчиків (стадіону) на території СШ «Сузір’я» від департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації» буде винесено на розгляд після проведення перевірки технічного стану спортивних майданчиків на виїзному засіданні Комісії з питань комунального господарства, благоустрою міста.

Момот О.В. – міський голова. За зверненням заявника Колодія В.М.  – зняти з порядку денного питання 56 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Колодія В.М.»

Момот О.В. – міський голова. За рекомендацією апарату виконавчого комітету -доповнити порядок денний наступними проектами рішень: «Про внесення змін до додатку 26 рішення Вишгородської міської ради від 29 грудня  2020 р. № 4/1 «Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік (Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги)», «Про внесення змін до додатку 28 Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 № 4/1 Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік (Програма розвитку комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня)», «Про внесення змін до додатку 35 до Рішення Вишгородської міської ради від 29.12.2020 № 4/1 Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік (Комплексна Програма розвитку освіти Вишгородської міської ради на 2021-2022 роки)», «Про внесення змін до організаційної структури Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції», «Про затвердження тарифів на платні послуги, що надаються КНП ЦПМСД» Вишгородської міської ради», «Про Програму підтримки 10-ДПРЗ Головного Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області на 2021 рік», «Про затвердження програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування  бюджетних коштів у Вишгородському районі Київської області на 2021 рік», «Про затвердження Програми Розвитку Вишгородської ДПІ ГУ ДПС у Київській області  на 2021 рік»,  «Про затвердження Програми Розвитку відокремленого підрозділу Головного сервісного центру МВС – регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС): структурного підрозділу ТСЦ № 3245 (м. Вишгород, на правах відділу)на 2021 рік», «Про  навчально-реабілітаційний центр «Надія» Вишгородської міської ради», «Про  прийняття у комунальну власність легкового автомобіля ВАЗ 21103 від відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Вишгородської районної державної адміністрації», «Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 17.06.2021р. № 8/9 «Про встановлення ставок земельного податку на території Вишгородської міської ради».

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування затвердження порядку денного засідання чергової ІХ сесії Вишгородської міської ради (за основу).


Vitalik