До уваги громадян!
Вишгородська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Київській області нагадує, що з 1 вересня 2021року по 1 вересня 2022 року проводиться одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб.
Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи.
Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування встановлюється у таких розмірах:
- загальна ставка 5%;
- до закордонних активів 9%;
- при придбанні облігації внутрішньодержавної позики строком обігу понад 365 днів – ставка 2,5%.
Декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування. Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет. Тому наявність чи необхідність отримання ключа цифрового підпису стає першочерговим завданням для фізичної особи, яка матиме намір скористатись “амністією”.
Після подання спеціальної декларації, зобов’язання зі сплати збору підлягатимуть погашенню протягом 30 календарних днів.
Також, заявник може прийняти рішення про сплату спеціального збору розділивши платіж на три рівних частини.
Держава надає для суб’єктів декларування ряд гарантій:
* не проводиться перевірка щодо джерел походження коштів
* відомості, які містяться в цій декларації, є конфіденційною інформацією.
