ВИШГОРОД

Офіційний портал

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 13

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 13

Розпочато: 10:30

Закінчено: 12:50

Загальний склад ради – 26 депутатів

На сесії присутні:

Депутати міської ради – 23 (список додається)

Відсутні депутати міської ради – 3 (список додається)

Запрошені – керівники комунальних установ та організацій міста, представники Вишгородського відділу поліції НП України в Київській області.

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про відкриття засідання чергової ХІІІ сесії Вишгородської міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 21, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 3.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про затвердження складу лічильної комісії та секретаря сесії.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 23, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 1.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

Секретар сесії – Бражнікова Т.О.

Лічильна комісія у складі:

Голова комісії – Тютюнник А.В.

Заступник голови комісії – Жадан С.М.

Секретар комісії – Клюс С.О.

Секретар сесії та члени лічильної комісії приступили до виконання своїх обов’язків.

Момот О.В. – міський голова. За рекомендацією  апарату виконавчого комітету – доповнити порядок денний наступними проектами рішень: «Про внесення змін до додатку 28 Рішення Вишгородської міської ради  від 29.12.2020 №4/1 Про затвердження міських програм розвитку на 2021 рік» (Програма розвитку комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради на 2021 рік), «Про внесення змін до додатку 1 Рішення Вишгородської міської ради  від 30 вересня 2021 року № 12/117 Про безоплатну передачу майна із комунальної власності Вишгородської міської територіальної громади у комунальну власність Димерської селищної територіальної громади  в особі Димерської селищної ради», «Про визнання рішення про передачу земельної ділянки в оренду таким, що нереалізоване, та його скасування», «Про звернення депутатів Вишгородської міської ради VIІI скликання  до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності фінансування сфери охорони здоров’я у 2022 році у повному обсязі», «Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію для населення в 2021-2022 рр, затвердженої рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 № 12/4», «Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 13.05.2021 року № 7/1 «Про затвердження «Комплексної програми по забезпеченню охорони публічного порядку, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території Вишгородської міської ради» на 2021 рік», «Про затвердження Програми  підтримки Вишгородського радіомовлення Вишгородської міської ради на період з 01.11.2021 р. по  31. 12. 2021 р.», «Про затвердження програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Управляюча Компанія» Вишгородської міської ради».

Решетнікова М.С. – депутат міської ради. Повідомила, що до неї, як до депутата Вишгородської міської ради VIII скликання, звернулись мешканці будинку № 5 по вул. Симоненка щодо поліпшення якості обслуговування житлового будинку, нарахування тарифів на житлово-комунальні послуги та їх скасування. Зачитала звернення мешканців. Пропозиція включити в порядок денний питання «Про звернення до народного депутата України щодо поліпшення якості обслуговування житлового будинку».

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування затвердження порядку денного засідання чергової ХІІІ сесії Вишгородської міської ради (за основу).


Vitalik