ВИШГОРОД

Офіційний портал

Розпорядження міського голови №151 від 18 листопада 2021 року / Про відзначення Дня Гідності та Свободи

Розпорядження міського голови №151 від 18 листопада 2021 року / Про відзначення Дня Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, згідно з указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Забезпечити проведення покладання квітів до пам’ятного знаку «Мужність. Честь. Гідність», інформаційного стенду подій Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня Гідності та Свободи у місті Вишгород.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку, фінансового та господарсько-організаційного забезпечення Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів та квіткову продукцію відповідно до чинного законодавства.
  3. Директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи по приведенню території місця покладання квітів біля пам’ятного знаку «Мужність. Честь. Гідність» в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення.
  4. Повідомити місцеві ЗМІ щодо проведення заходу.
  5. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik