ВИШГОРОД

Офіційний портал

Програми «Громада, дружня до бізнесу»

Програми «Громада, дружня до бізнесу»

     Вишгородська громада дружня до бізнесу! Для розвитку громади необхідно наповнювати бюджет. Його основною складовою є податки та збори. Саме тому так важливо сприяти розвитку місцевого бізнесу. У зв’язку з цим, Вишгород приєднується до Програми «Громада, дружня до бізнесу», яку впроваджує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки ULEAD з Європою.     

     Чим корисна така програма нашій громаді?

     Перш за все – зміною ставлення до потреб місцевих підприємців, допомогою бізнесу, створенням інструментів взаємодії та можливостей для зацікавленості інвесторів. Було проведено опитування серед сотні представників бізнесу та десять глибинних інтерв’ю, щоб виявити найактуальніші запити і проблеми місцевих підприємців. Результати свідчать, що більшості не вистачає офісних приміщень за прийнятну ціну, а також досить гостро стоїть питання з кваліфікованим персоналом. З іншого боку, для місцевого бюджету важливо, щоб бізнес був зареєстрований на території громади. Саме ці три аспекти вирішено взяти до уваги при розробці програми підтримки бізнесу на 2022.                 

     Першочергово важливо виділити спеціаліста із комунікації з бізнесом, вести реєстр запитів та сприяти їх вирішенню інституціями місцевої влади. Впровадити декілька інструментів, в тому числі, сприяння збільшенню площ офісних приміщень на основі реконструкції існуючих будівель, співпраці із службою зайнятості та заохочувальний пакет з перереєстрації існуючого бізнесу на територію нашої громади. Необхідна розробка інвестиційного паспорту та підтримка внутрішніх і зовнішніх інвесторів.

     Попереду у нас велика робота та ефективною вона буде лише при співпраці багатьох сторін процесу. Наша мета створити такі умови, щоб підприємці відчули переваги реєстрації та ведення бізнесу саме на території нашої громади, а інвестори побачили перспективи для безпечних інвестицій у розвиток, як Вишгорода, зокрема, так і Вишгородщини загалом.  

Вишгородський міський голова Олексій Момот

Vitalik