ВИШГОРОД

Офіційний портал

Протоколи сесій виконавчого комітету Вишгородської міської ради / ПРОТОКОЛ № 1 чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради

Протоколи сесій виконавчого комітету Вишгородської міської ради / ПРОТОКОЛ № 1 чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради

Розпочато     10:00

Закінчено     11:00

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

Момот О.В. – міський голова, голова виконавчого комітету;

Мельник М.Г. – секретар ради, член виконавчого комітету;

Кириченко Р.М. – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Свистун І.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Карпов В.А. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Сардак В.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Василенко Н.П. – керуючий справами виконавчого комітету, секретар виконавчого комітету; 

Бойко М.М.  – староста сіл Хотянівка та Осещина, член виконавчого комітету;

Лазар С.П. – член виконавчого комітету;

Дудка О.А. – член виконавчого комітету;

Бурикін Є.В. – член виконавчого комітету;

Попов Ю.П. – член виконавчого комітету;

Морозов С.О. – член виконавчого комітету.

ВІДСУТНІ ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ: Горбонос О.М., Руденок Б.М., Новицька С.В., Пещерін А.П., Пироженко А.О., Ткачук В.М.

ЗАПРОШЕНІ:

Єрема Т.М. – начальник управління фінансів Вишгородської міської ради, Фороща Т.В. –начальник соціально-гуманітарного управління Вишгородської міської ради, Гаврилова С.В. – начальник управління соціального захисту населення Вишгородської міської ради, Алахвердієва М.О. – начальник служби у справах дітей та сім’ї, Мирієвський І.В. – начальник відділу бухгалтерського обліку, фінансового та господарсько-організаційного забезпечення, Кожанов К.С. – начальник відділу комунального майна та цифрового розвитку, Дудар І.М. – виконуючий обов’язки начальника відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Вишгородської міської ради, Обрізан С.М. – спеціаліст І категорії відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Вишгородської міської ради.

За відкриття чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради члени виконавчого комітету Вишгородської міської ради проголосували одноголосно.

Надійшли пропозиції про додаткове включення  21 (двадцять одне) питання до порядку денного. А саме:

 1. Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками та засудженими громадських робіт на 2022 рік.
 2. Про визначення переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для відбування правопорушниками оплачуваних робіт на 2022 рік.
 3. Про демонтаж самовільно встановленого паркану у м. Вишгороді.
 4. Про погодження штатних розписів.
 5. Про умови оплати праці.
 6. Про харчування дітей співробітників ВМК дошкільнихнавчальних закладів (ясла-садок) «Чебурашка», «Золотий ключик», «Сонечко», «Ластівка».
 7. Про затвердження висновку про вартість майна, що перебуває на балансі комунального закладу «Публічна бібліотека Вишгородської міської ради».
 8. Про затвердження висновку про вартість майна, що перебуває на балансі комунального закладу «Вишгородтепломережа» Вишгородської міської ради.
 9. Про укладання договору оренди з Вишгородською районною державною лікарнею ветеринарної медицини.
 10. Про затвердження Положення про правила внутрішнього розпорядку та користування гуртожитком для медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради, що не перебувають в шлюбних відносинах.
 11. Про створення комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, осіб, які брали участь в Революції Гідності, бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, стосовно призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.
 12. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.
 13. Про виділення щомісячної матеріальної допомоги.
 14. Про надання Колісевич Вікторії Олександрівні, 07.12.2006 р.н., статусу дитини-сироти та встановлення піклування над нею.
 15. Про надання Пеліпаню Глібу Віталійовичу, 20.08.2009 р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та встановлення опіки над ним.
 16. Про затвердження штатного розпису служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської міської ради.
 17. Про надання дозволу на зміну умов договору найму житлових приміщень.
 18. Про виключення з числа службових житлових приміщень.
 19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 7 від 21.01.2016 р. «Про утворення громадської комісії з житлових питань».
 20. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва.
 21. Внесення змін до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської № 324 від 15.10.2020р «Про порядок використання службового автомобільного транспорту та затвердження форми подорожнього листа службового легкового автомобіля апарату виконавчого комітету Вишгородської міської ради».

Запропоновані до включення до порядку денного питання поставлено на голосування.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 13, проти – 0; утримались  – 0.

Додаткові питання  включено до порядку денного.


Vitalik