Розпорядження міського голови №13 від 31 січня 2022 року / Про створення комісії

Розпорядження міського голови №13 від 31 січня 2022 року / Про створення комісії

     З метою огляду та встановлення стану, місткості найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення (захисних споруд), які знаходяться на території Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради, створити комісію у складі:

Голова комісії:

КИРИЧЕНКО Ростислав Миколайович – перший заступник міського голови.

Члени комісії:

КОЖАНОВ Костянтин Станіславович – начальник відділу комунального майна та цифрового розвитку;

МЕЛЬНИК Юрій Юрійович – головний спеціаліст відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою;

ЧЕРНЯКІНА Антоніна Олександрівна – головний спеціаліст відділу комунального майна та цифрового розвитку;

ВОЛОШИН Михайло Васильович – головний спеціаліст відділу юридично-правової роботи;

ЛЯШКО Сергій Миколайович – майстер будинків КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради;

Комісії, за результатами огляду, скласти відповідні Акти обстеження.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту