Розпорядження міського голови №24 від 24 лютого 2022 року / Про організацію роботи працівників Вишгородської міської ради в умовах воєнного стану

Розпорядження міського голови №24 від 24 лютого 2022 року / Про організацію роботи працівників Вишгородської міської ради в умовах воєнного стану

     Відповідно до Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану», з огляду на безпекову ситуацію в місті Вишгороді, з метою належної організації роботи Вишгородської міської ради в умовах воєнного стану:

  1. Запровадити дистанційний режим роботи для працівників Вишгородської міської ради, які не можуть фактично знаходитись в межах адміністративної будівлі Вишгородської міської ради в робочий час, з 01.03.2022 до закінчення правового режиму воєнного стану.
  2. Установити, що працівники Вишгородської міської ради виконують роботу дистанційно в доступному для них місці, яке дає можливість здійснювати обов’язки, визначені посадовою інструкцією та положенням про відповідний структурний підрозділ Вишгородської міської ради.
  3. Рекомендувати працівникам Вишгородської міської ради, які не можуть здійснювати посадові обов’язки дистанційно, подавати заяви про надання відпустки (у тому числі без збереження заробітної плати).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту