Розпорядження міського голови №24 від 24 лютого 2022 року / Про організацію роботи працівників Вишгородської міської ради в умовах воєнного стану
Відповідно до Закону України від 12.05.2015 № 389-VIII «Про правовий режим воєнного стану», з огляду на безпекову ситуацію в місті Вишгороді, з метою належної організації роботи Вишгородської міської ради в умовах воєнного стану:
- Запровадити дистанційний режим роботи для працівників Вишгородської міської ради, які не можуть фактично знаходитись в межах адміністративної будівлі Вишгородської міської ради в робочий час, з 01.03.2022 до закінчення правового режиму воєнного стану.
- Установити, що працівники Вишгородської міської ради виконують роботу дистанційно в доступному для них місці, яке дає можливість здійснювати обов’язки, визначені посадовою інструкцією та положенням про відповідний структурний підрозділ Вишгородської міської ради.
- Рекомендувати працівникам Вишгородської міської ради, які не можуть здійснювати посадові обов’язки дистанційно, подавати заяви про надання відпустки (у тому числі без збереження заробітної плати).
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
