Розпорядження міського голови №39 від 21 квітня 2022 року / Про проведення лікарсько-консультативної комісії
На виконання пункту 18 «Положення про Добровольчі формування територіальних громад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1449,
- Доручити Комунальному некомерційному підприємству «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради провести лікарсько-консультативну комісію підрозділу «Ферарі» та підрозділу «ГРОМ» та надати медичні довідки наступним особам, згідно зі списком, що додається.
- Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
