Розпорядження міського голови №63 від 6 липня 2022 року / Про створення постійно діючої комісії з інвентаризації та обстеження захисних споруд цивільного захисту на території Вишгородської міської територіальної громади

Розпорядження міського голови №63 від 6 липня 2022 року / Про створення постійно діючої комісії з інвентаризації та обстеження захисних споруд цивільного захисту на території Вишгородської міської територіальної громади

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 року № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», з метою формування фонду захисних споруд цивільного захисту на території Вишгородської міської територіальної громади:

Голова комісії:

КИРИЧЕНКО Ростислав Миколайович- перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади;

Члени комісії:

БОЙКО Максим Миколайович – староста сіл Хотянівка та Осещина Вишгородської міської ради;

ПАХОМЕНКО Олександр Анатолійович – головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Вишгородського РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);

ЧЕРНЯКІНА Антоніна Олександрівна – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, цифрового розвитку та оборонно-мобілізаційної роботи Вишгородської міської ради;

СИДОРОВА Юлія Степанівна – головний спеціаліст сектору з питнаь надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, цифрового розвитку та оборонно-мобілізаційної роботи Вишгородської міської ради;

КОЖАНОВ Костянтин Станіславович – начальник відділу комунального майна Вишгородської міської ради;

ЛЯШКО Сергій Миколайович – майстер будинків КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради.

  1. Комісії здійснити обстеження та інвентаризацію наявних на території Вишгородської міської територіальної громади сховищ, найпростіших укриттів, підвальних приміщень з метою встановлення можливості використання таких обєктів, як захисних споруд цивільного захисту та включення до фонду захисних споруд цивільного захисту Вишгородської міської територіальної громади.
  2. Комісії за результатами роботи скласти відповідні Акти.
  3. Визнати розпорядження міського голови від 31.01.2022 № 13 «Про створення комісії» таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту