ВИШГОРОД

Офіційний портал

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 23

Протоколи сесій міської ради / П Р О Т О К О Л № 23

Розпочато: 10:30

Закінчено: 11:05

Загальний склад ради – 26 депутатів

На сесії присутні:

Депутати міської ради – 17 (список додається)

Відсутні депутати міської ради – 9 (список додається)

Запрошені – керівники комунальних установ та організацій міста, представники Вишгородського відділу поліції НП України в Київській області.

В залі засідань присутні та зареєстровані в системі для голосування 16 депутатів міської ради та міський голова.

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про відкриття засідання чергової ХХІІІ сесії Вишгородської міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 17, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 0.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

До зали засідань зайшов депутат міської ради Тютюнник А.В. та зареєструвався в системі для голосування. В залі засідань присутні та зареєстровані в системі для голосування 17 депутатів міської ради та міський голова.

Момот О.В. – міський голова. Поставив на голосування питання про затвердження складу лічильної комісії та секретаря сесії.

ГОЛОСУВАЛИ: за – 18, утримались – 0, проти – 0, не брали участь у голосуванні – 0.

Рішення прийнято (додається результат голосування).

Секретар сесії – Боднарчук К.В.

Лічильна комісія у складі:

Голова комісії –  Шубка В.В.

Заступник голови комісії – Клавдієнко О.І.

Секретар комісії –Тютюнник А.В.

Секретар сесії та члени лічильної комісії приступили до виконання своїх обов’язків.

Момот О.В. – міський голова. За рекомендацією апарату виконавчого комітету – доповнити порядок денний наступними проектами рішень: «Про прийняття в комунальну власність Вишгородської територіальної громади вантажних автомобілів спеціального призначення, переданих в рамках гуманітарної допомоги та передачу їх в оперативне управління», «Про надання згоди на вчинення Значного господарського зобов’язання КП «Вишгородтепломережа» ВМР», «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.07.2022 № 22/12 «Про припинення Комунального підприємства «Вишгородська міська аптека» Вишгородської міської ради шляхом ліквідації», «Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Рожкова Р.В.», «Про дострокове розірвання Контракту та звільнення директора Вишгородського ліцею «Сузір’я» Вишгородської міської ради Горготи О.Б.», «Про затвердження нової редакції статуту Комунального підприємства «Благоустрій-Вишгород»  Вишгородської міської ради».

Момот О.В. – міський голова Поставив на голосування затвердження порядку денного засідання чергової ХХІІІ сесії Вишгородської міської ради VІIІ скликання (за основу).


Vitalik