Розпорядження міського голови №83 від 1 вересня 2022 року / Про початок навчального року 2022-2023 рр.

Розпорядження міського голови №83 від 1 вересня 2022 року / Про початок навчального року 2022-2023 рр.

     Відповідно законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення військового стану в Україні» зі змінами, Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 19.08.2022 №1/9530-22 «Інструктивно – методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році», протоколу позачергового засідання Вишгородської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31.08.2022 №10, погодження Вишгородської районної військової адміністрації від 01.09.2022 № 7-19/2510 та з метою належної організації освітньо-виховного процесу у закладах освіти Вишгородської міської ради:

  1. Організувати освітній процес за очною та змішаною формами навчання з 01 вересня 2022 року, дотримуючись належних умов для безпечного перебування дітей у закладах освіти Вишгородської міської ради (згідно з Додатком 1);
  2. Соціально-гуманітарному управлінню провести відповідну роз’яснювальну роботу з керівниками закладів освіти щодо можливих ризиків та дотримання вимог безпеки учасниками освітнього процесу.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту