Розпорядження міського голови №92 від 14 вересня 2022 року / Про відзначення подяками
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подяками Вишгородської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у вирішенні ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природнього характеру та з нагоди Дня рятівника.
ВІДЗНАЧИТИ:
– Командира відділення 37 Державної пожежно-рятувальної частини, старшого прапорщика служби цивільного захисту – Лагуту Володимира Віталійовича;
– Радіотелефоніста 37 Державної пожежно-рятувальної частини, молодшого сержанта служби цивільного захисту – Дудку Катерину Сергіївну;
– Радіотелефоніста 37 Державної пожежно-рятувальної частини, молодшого сержанта служби цивільного захисту – Дмитренко Ірину Георгіївну;
– Командира відділення-водія 37 Державної пожежно-рятувальної частини, старшого сержанта служби цивільного захисту – Обух Євгенія Валентиновича;
– Водія 37 Державної пожежно-рятувальної частини, , старшого сержанта служби цивільного захисту – Іванченка Олександра Олеговича;
– Начальника караулу 37 Державної пожежно-рятувальної частини, старшого лейтенанта служби цивільного захисту – Харченка Владислава Юрійовича;
– Пожежного-рятувальника 37 Державної пожежно-рятувальної частини, сержанта служби цивільного захисту – Ганчіча Івана Івановича;
– Коменданта 37 Державної пожежно-рятувальної частини – Гриненко Ольгу Михайлівну;
– Водія 37 Державної пожежно-рятувальної частини – Слободенюка Сергія Володимировича;
– Водолаза Групи водолазно-рятувальних робіт 10 ДПРЗ, сержанта служби цивільного захисту – Ткача Юрія Віталійовича;
– Водолаза Групи водолазно-рятувальних робіт 10 ДПРЗ, молодшого сержанта служби цивільного захисту – Кравчука Владислава Богдановича;
– Водія Групи водолазно-рятувальних робіт 10 ДПРЗ, сержанта служби цивільного захисту – Федоренка Ярослава Васильовича.
Міський голова Олексій МОМОТ
