ВИШГОРОД

Офіційний портал

Розпорядження міського голови №93 від 19 вересня 2022 року / Про скликання чергової ХХІV сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Розпорядження міського голови №93 від 19 вересня 2022 року / Про скликання чергової ХХІV сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

     Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати XХІV сесію Вишгородської міської ради VІІІ скликання:

 1. Призначити пленарне засідання 29 вересня 2022 року о 1000 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:

 

 1. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 16.12.2021 № 15/13 «Про затвердження міських Програм».
 2. Про внесення змін до Рішення Вишгородської  міської ради  від 01.09.2022 № 23/4 «Про затвердження  Програми фінансової підтримки та розвитку комунального підприємства  «Вишгородтепломережа» Вишгородської міської ради  на 2022 рік».
 3. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 24.12.2021 р. № 16/2  «Про бюджет Вишгородської міської територіальної  громади на 2022 рік» та додатків 1, 2, 3, 5, 6, 7 до нього.
 4. Про затвердження структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти та спорту на 2022/2023 навчальний рік.
 5. Про затвердження мережі закладів освіти Вишгородської міської ради Київської області на 2022/2023 навчальний рік.
 6. Про надання дозволу на укладання договору суперфіцію.
 7. Про оплату за оренду майна.
 8. Про затвердження актів приймання-передачі квартири № 2 у будинку № 1-А, корпус 3 по вул. Кургузова та квартири № 118 у будинку № 1-А, корпус 2 по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 9. Про затвердження актів приймання-передачі квартир №№ 23, 269 у будинку № 11-Г по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 10. Про затвердження актів приймання-передачі квартир №№ 167, 183 у будинку № 11-Г по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 11. Про надання згоди на передачу з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартири № 335 у будинку № 11-Г, по вул. Кургузова у м. Вишгороді
 12. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода квартири № 202 у будинку № 11-Б по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 13. Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально- культурного чи іншого призначення для діяльності у м. Вишгороді провадження підприємницької.
 14. Про затвердження Детального плану території ділянки в межах с. Хотянівка  Вишгородської міської територіальної громади  Вишгородського району Київської області
 15. Про надання дозволу на розробку містобудівної документації Детальні плани території в межах Вишгородської міської територіальної громади.
 16. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.
 17. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з ПАТ «РАЙ АГРО ХІМ».
 18. Про надання згоди на встановлення особистого строкового земельного сервітуту ТОВ «РІТЕЙЛ 888».
 19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василенку А.А.
 20. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гавриленку М.О.
 21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левкович Ж.А.
 22. Про передачу земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОГО БОГОЯВЛЕННЯ ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) м. ВИШГОРОД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Килимника Г.Ю.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Микитенка І.О.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду ТОВ «КАЗКОВЕ БАЛІ».
 26. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik