Розпорядження міського голови №113 від 15 листопада 2022 року / Про нагородження подяками
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подяками Вишгородської міської ради за сумлінну працю у забезпеченні інформацією з висвітлення життєдіяльності Вишгородської територіальної громади, професійність, відданість справі та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.
НАГОРОДИТИ:
- Коваленко Тетяну Миколаївну – завідувача творчим відділом редакції Вишгородського радіомовлення;
- Будченка Михайла Михайловича – кореспондента редакції Вишгородського радіомовлення;
- Богдан Світлану Платонівну – випускного відповідального редактора Вишгородського радіомовлення.
Міський голова Олексій МОМОТ
