Розпорядження міського голови №113 від 15 листопада 2022 року / Про нагородження подяками

Розпорядження міського голови №113 від 15 листопада 2022 року / Про нагородження подяками

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подяками  Вишгородської міської ради за сумлінну працю у забезпеченні інформацією з висвітлення життєдіяльності Вишгородської територіальної громади, професійність, відданість справі та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

НАГОРОДИТИ:

  1. Коваленко Тетяну Миколаївну – завідувача творчим відділом редакції Вишгородського радіомовлення;
  2. Будченка Михайла Михайловича – кореспондента редакції Вишгородського радіомовлення;
  3. Богдан Світлану Платонівну – випускного відповідального редактора Вишгородського радіомовлення.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту