Розпорядження міського голови №114 від 21 листопада 2022 року / Про відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів

Розпорядження міського голови №114 від 21 листопада 2022 року / Про відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів

     З метою забезпечення належної організації та проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (26 листопада 2022 року), гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні, згідно з указом Президента України № 1310/98 від 26 листопада 1998 року “Про встановлення Дня пам’яті жертв голодоморів” керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Забезпечити організацію та проведення покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 роківз нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.
  2. Директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи щодо відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів по приведенню території місця покладання квітів біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення.
  3. Повідомити місцеві ЗМІ щодо проведення заходу.
  4. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту