ВИШГОРОД

Офіційний портал

До уваги мешканців!

До уваги мешканців!

Комендантська година

     На територiї Київської областi комендантська година дiятиме щодня з 23:00 до 5:00. Taкi тимчасовi обмеження розпорядженням начальника Київської обласної вiйськової адмiнiстрацiї на всiй території регiону продовжено з 25 грудня 2022 року до 1 сiчня 202З року. Тобто пiд час святкових днiв дiє звичайна комендантська година. Жодних змiн та послаблень не передбачено.

Заборона використання пiротехнiки

     На територiї Київськоi областi заборонено реалiзацiю та використання пiротехнiчних засобiв (феєрверкiв, бенгальських вогнiв, петард тощо) пiд час дiї правового режиму воєнного стану. Таке рiшення було прийнято пiд час засiдання оперативного штабу Ради оборони Київської областi. Рiшення стосується як фiзичних, так i юридичних осiб, зокрема суб’єктiв господарювання, що здiйснюють свою дiяльнiсть у сферi ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладiв, об’єктiв соцiально-культурного, побутового, торговельного та iншого призначення.

Ситуацiя в енергетицi

     Станом на 26 грудня дефiцит потужностi в енергосистемi залишається суттєвим. Також наявні обмеження в системi передачi електроенергiї внаслiдок значних пошкоджень магiстральних мереж масованими атаками росiян. У зв’язку з цим до вcix областей доведенi лiмiти споживання, в тому числi i для Київськiй областi.

     На об’єктах генерацiї та електромережах, пошкоджених внаслiдок вже дев’яти масованих росiйських атак, тривають pемонтні роботи. Через масштабнiсть та складнiсть пошкоджень вiдновлення обладнання та функцiонування низки ключових об’єктiв вимагає значного часу.

     Зараз вкрай важливо обмежити використання енергоємних приладiв та не навантажувати мережу в години пiк. Це необхiдно, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварiйних вiдключень. Кожен iз нас може зробити свiй внесок у Перемогу над ворогом.

     Просимо вcix жителiв областi пiдтримати енергетикiв. Для цього споживати електроенергiю помiрно – вмикати енергоємнi прилади по черзi, максимально знизити споживання електроенергiї зранку iз 06:00 до 11:00 та ввечерi iз 17:00 до 23:00. Представникiв бiзнесу – обмежити використання зовнiшнього освiтлення фасадiв офiсiв, pecтopaнiв, торгових центрiв тощо.

     Водночас ми розумiємо намiри ворога i ризики повторних атак на об’єкти критичної iнфраструктури. Маємо бути готовими до рiзних ситуацiй та подбати про тих, хто цього потребує.

ЩО НЕ МОЖНА КОМУНІКУВАТИ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

ДУЖЕ ВАЖЛИВО

     НЕ МОЖНА ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ОПРИЛЮДНЮВАТИ ІНФОРМАЦІЮ: де, коли та на який проміжок часу введено графіки відключень (аварійних або планових, будь-яких).

     Крім того, ЗАБОРОНЕНО ДО КІНЦЯ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ  оприлюднювати iнформацiю про влучання ракет в енергооб’єкти на території конкретної областi, а також про знеструмлення міста або областi. Пояснення: ця iнформацiя дає ворогу розумiння пiд час атаки, куди вони влучили, i дає можливiсть вiдкоригувати стратегiю ударiв та завдати ще бiльшої шкоди. Заборонено викладати фото влучань, роботи ППО, коментувати роботу ППО та збиття ворожих ракет i дронiв.

Про що можна комунiкувати пiд час повiтряної тривоги:

     Пiд час обстрiлiв можливi вiдключення свiтла (БЕЗ ДЕТАЛЕЙ). Енергетики тримають ситуацiю пiд контролем i вживають заходiв для того, щоб убезпечити енергосистему вiд можливих пошкоджень (БЕЗ ДЕТАЛЕЙ). Пам’ятайте, що усунення наслiдкiв атаки на енергооб’єкти та вiдновлювальнi роботи розпочинаються ДСНС та енергетиками одразу, як закінчується повiтряна тривога.

     Пiд час атаки про себе, своїх близьких, а також тих, хто потребує допомоги поряд. Не нехтyйте сигналами повiтряної тривоги, перебувайте в укриттях. Якщо свiтла та тепла немає тривалий час – будь ласка, шукайте найближчий до вас Пункт Незламностi.

Vitalik