ВИШГОРОД

Офіційний портал

Чергова зустріч з громадськістю на Вишгородщині

Чергова зустріч з громадськістю на Вишгородщині

     Днями за участі начальника Вишгородського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Головного управління ДПС у Київській області Ірини Кобилінської проведено робочу зустріч з питань  впровадження податкових новацій та діючого законодавства, сплати майнових податків в умовах воєнного стану.

     Метою зустрічі було обговорення змін у законодавстві, які безпосередньо впливатимуть на діяльність суб’єктів господарювання в умовах сьогодення. Під час обговорення керівник нагадала про особливості декларування доходів громадян для отримання податкової знижки. за понесеними в 2021 році витратами, зокрема: за навчання у вітчизняних закладах освіти, лікування COVID-19, будівництво житла, переобладнання транспортного засобу тощо. Окремо  фахівець звернула увагу присутніх на оформлення трудових відносин з найманими працівниками, своєчасну сплату податків і зборів до бюджету та можливості одноразового спеціального добровільного декларування, яке продовжено до 1 березня 2023 року. Детально розповіла про форму подання одноразової декларації та терміни її подання, які категорії фізичних осіб можуть скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування, об’єкти оподаткування, ставки податку та терміни сплати. Також податківець зауважила про необхідність своєчасної сплати майнових податків, надходження від якої в значній мірі формує дохідну частину бюджету територіальної громади.

     Ірина Кобилінська зазначила, якщо в умовах війни функціонує бізнес, своєчасно сплачуються податки до бюджету – це підтримує нашу країну, підтримує нашу громаду в якій ми живемо. Ми повинні забезпечувати фінансову сторону життєдіяльності держави і наповнювати бюджет, підтримуючи Збройні Сили України.

Вишгородський сектор організації роботи

Vitalik