ВИШГОРОД

Офіційний портал

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПОДАТКІВЦЯМИ ВИШГОРОДЩИНИ ЗА 2022 РІК

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПОДАТКІВЦЯМИ ВИШГОРОДЩИНИ ЗА 2022 РІК

     Протягом минулого року працівниками Вишгородської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Київській області надано 6934 адміністративні послуги платникам податків.  

     Найчастіше громадяни звертались за видачею картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, надано 2990 таких послуг.

     Також жителі регіону зверталися за такими послугами:

Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 1063 адміністративні послуги;

     Реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 258, книг обліку розрахункових операцій – 353, розрахункових книжок – 156;

     Видача витягів з реєстру платників податку на додану вартість – 80 адміністративну послугу;

     Надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 1108 адміністративних послуг;

     Надано 808 адміністративних послуг по первинній реєстрації /перереєстрації/внесенню змін/анулюванню реєстрації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця;

     Видача 16 довідок про доходи фізичним особам – підприємцям та  37 довідок – підтвердження статусу податкового резидента України.

     Надання довідок про сплату податкових зобов’язань платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань – 13 адміністративних послуг.

     Крім того, працівниками ЦОПу Вишгородської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надавалися консультації та роз’яснення з питань податкового законодавства, в т.ч. в телефонному режимі.

Vitalik