ВИШГОРОД

Офіційний портал

Розпоряждення міського голови №10 від 23 січня 2023 року / Про закріплення гербової печатки за особою, яка виконує обов’язки державного реєстратора / спеціаліста відділу державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради

Розпоряждення міського голови №10 від 23 січня 2023 року / Про закріплення гербової печатки за особою, яка виконує обов’язки державного реєстратора / спеціаліста відділу державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради

     На виконання рішення Вишгородської міської ради № 7/12 від 26.02.2016 р. «Про створення відділу державної реєстрації Вишгородської міської ради», беручи до уваги  рішення сесії № 17/1 від 18.01.2022 року «Про затвердження структури Вишгородської міської ради VIII скликання та її виконавчих органів» зі змінами внесеними рішенням сесії № 23/6 від 01.09.2022 року, керуючись Законом України від 26 листопада 2015 р. № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України від 26 листопада 2015 року № 835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» від 10.12.2015 р. № 888-VIII, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства юстиції України № 2790/5 від 29.12.2015 р. «Про врегулювання відносин, пов’язаних зі статусом державного реєстратора»:

  1. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради НЕРУШ Яною Леонідівною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 1 (перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).
  2. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради МАСЮК Людмилою Вячеславівною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 2.
  3. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради БРЮСОВОЮ Наталією Василівною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 3.

3.1. Закріпити за БРЮСОВОЮ Наталією Василівною штампи з реєстрації, зняття та анулювання реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб (в кількості 3 шт.).

  1. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради КНЯЗЄВОЮ Інною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 4.
  2. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради МЕЛЬНИЧУК Іриною Анатоліївною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 5 (перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).
  3. Закріпити за відповідальною особою, на яку покладено обов’язки забезпечення застосування електронного цифрового підпису, у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради ШЕВЧУК Людмилою Миколаївною гербову печатку державного реєстратора за порядковим номером № 6, на час відсутності ПІДЛІСНОЇ Ірини Миколаївни, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  4. Вважати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови з основної діяльності: № 55 від 07.04.2016 року, № 62 від 15.04.2016 року, № 188 від 04.11.2016 року, № 189 від 09.11.2016 року; № 24 від 06.03.2017 року, № 57 від 15.05.2017 року, № 143 від 25.11.2019 року, № 125 від 20.10.2020 року.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження, а також відповідальність за використання та зберігання гербової печатки державного реєстратора у відділі державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради покласти на в. о. начальника відділу державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та місця проживання Вишгородської міської ради Князєву Інну Володимирівну.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik