ВИШГОРОД

Офіційний портал

Мобільна бригада соціально-психолонічної допомоги

Мобільна бригада соціально-психолонічної допомоги

     Відносини у сім’ї можуть складатися різні. Однією з ключових проблем є домашнє насилля. Інколи жінки роками потерпають від психологічного, економічного, фізичного або сексуального насилля і не мають ресурсу протидіяти кривднику. Їм здається, що вони нічого не можуть змінити.
     Але захист від кривдника є!
     У Вишгородській громаді працює мобільна бригада соціально-психолонічної допомоги у складі голови і соціального працівника Олексія та психолога Тетяни.
     Мобільна бригада працює за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.
     З боку UNFPA створення та роботу відповідноі мобільноі бригади координує та забезпечує виконавчий партнер ГО “Інноваційні соціальні рішення”.
     Мобільна бригада безкоштовно надає такі послуги: інформування та надання друкованих матеріалів з гендерно-зумовленого насильства, консультування з психологічних та соціальних питань, кризова допомога, залучення спеціалістів та перенаправлені до інших установ та організацій.
     Виїзд мобільної бригади може бути екстреним та плановим. Зустрічі абсолютно конфединційні і проводяться у зручному місці в зручний час.
     Якщо Ви потерпаєте від будь-якого виду насильства, телефонуйте за вказаним на фото номером +38(099)125-30-52 і Ви обов‘язково отримаєте допомогу.

Vitalik