ВИШГОРОД

Офіційний портал

Розпоряждення міського голови №31 від 16 березня 2023 року / Про скликання чергової ХХХ сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Розпоряждення міського голови №31 від 16 березня 2023 року / Про скликання чергової ХХХ сесії Вишгородської міської ради VIІІ скликання

     Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати XХХ сесію Вишгородської міської ради VІІІ скликання:

 1. Призначити пленарне засідання 29 березня 2023 року о 1000 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:

 

 1. Про внесення змін до Рішення Вишгородської міської ради від 23.12.2022 № 28/2  «Про затвердження міських Програм».
 2. Про затвердження цільової Програми забезпечення цивільно-військового співробітництва з військовою частиною А 2860 Міністерства оборони України на 2023 рік.
 3. Про затвердження Програми підтримки військової частини 3027 Національної гвардії України на 2023 рік.
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Упраляюча компанія» Вишгородської міської ради на 2023 рік.
 5. Про затвердження Програми фінансової підтримки органів виконавчої влади у Вишгородському районі на 2023 рік.
 6. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 23.12.2022 р. № 28/3  «Про бюджет Вишгородської міської територіальної громади на 2023 рік» (з наступними змінами) та додатків  1, 2, 3, 5, 6, 7  до нього
 7. Про звільнення КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради від сплати частини чистого прибутку до бюджету Вишгородської міської територіальної громади на 2023 рік.
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2022 № 27/8 «Про затвердження плану діяльності ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023-й рік»
 9. Про внесення змін до структури Вишгородської міської ради VІІІ скликання та її виконавчих органів.
 10. Про прийняття в комунальну власність Вишгородської міської територіальної громади майна, переданого в рамках міжнародної гуманітарної допомоги.
 11. Про передачу майна комунальної власності Вишгородської міської територіальної громади.
 12. Про передачу майна комунальної власності Вишгородської міської територіальної громади з балансу комунального некомерційного підприємства «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради на баланс Вишгородської міської ради.
 13. Про затвердження актів приймання-передачі квартири № 239 у будинку № 1А, корп. 2 по вул. Кургузова у м. Вишгороді.
 14. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки № 423 від 23.07.2014 р., укладеного з ТОВ «АТОМТОРГ».
 15. Про продовження (поновлення) дії договору оренди ТОВ «ВАНДА»
 16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачуку Ю.А.
 17. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області (Київський рибоохоронний патруль).
 18. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ПрАТ «Київ – Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» КИЇВ – ПЕТРІВСЬКА ФІЛІЯ (1,5 га)
 19. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ПрАТ «Київ – Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» КИЇВ – ПЕТРІВСЬКА ФІЛІЯ (4,3038 га)
 20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів (прибережні захисні смуги) на землі, суміжні з територією садівничого товариства «Сонячний берег».
 21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів (смуга відведення каналу) на землі, суміжні з територією садівничого товариства «Сонячний берег».
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Григоренку В.Т.
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється гр. Микитенка І.О.
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Петрук Ю.І.
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Приходченко С.Ф.
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Руденок Ю.М.
 27. Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земель загального користування ОК СТ «ЕНЕРГЕТИК».
 28. Про звернення Вишгородської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території Вишгородської міської територіальної громади та міст-побратимів щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх

 

 1. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik