Розпорядження міського голови №100 від 29 червня 2023 року / Про нагородження подяками

Розпорядження міського голови №100 від 29 червня 2023 року / Про нагородження подяками

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із відзначенням 27.07.2023 року Дня медичного працівника, подяками  Вишгородської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків з надання високопрофесійної медичної допомоги жителям Вишгородської громади та з нагоди Дня медичного працівника

НАГОРОДИТИ:

  1. Головного фельдшера КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Постолюк Вікторію Миколаївну;
  2. Фельдшера з медицини невідкладних станів КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Єрмак Людмилу Іванівну;
  3. Фельдшера з медицини невідкладних станів КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Сидорчук Галину Іванівну;
  4. Сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Шкатулу Людмилу Ахмедівну;
  5. Фельдшера Кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Новодєєву Ларису Анатоліївну;
  6. Сестру медичну дільничну Хотянівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Кушнерук Тетяну Миколаївну;
  7. Молодшу сестру медичну Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Куцу Світлану Григорівну;
  8. Лікаря загальної практики-сімейного лікаря Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людвиченко Людмилу Олександрівну;
  9. Старшого лаборанта клініко-діагностичної лабораторії КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Давидчик Ольгу Володимирівну;
  10. Сестру медичну хірургічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Мандзюк Олену Миколаївну;
  11. Лікаря-онколога поліклінічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Бдоян Ларису Вараздатівну;
  12. Лікаря-хірурга поліклінічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Ніколаєнка Олега Леонідовича;
  13. Акушерку акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Пендюренко Марію Іванівну.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту