Розпорядження міського голови №100 від 29 червня 2023 року / Про нагородження подяками
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із відзначенням 27.07.2023 року Дня медичного працівника, подяками Вишгородської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків з надання високопрофесійної медичної допомоги жителям Вишгородської громади та з нагоди Дня медичного працівника
НАГОРОДИТИ:
- Головного фельдшера КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Постолюк Вікторію Миколаївну;
- Фельдшера з медицини невідкладних станів КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Єрмак Людмилу Іванівну;
- Фельдшера з медицини невідкладних станів КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Сидорчук Галину Іванівну;
- Сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Шкатулу Людмилу Ахмедівну;
- Фельдшера Кабінету цілодобового надання первинної медичної допомоги КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Новодєєву Ларису Анатоліївну;
- Сестру медичну дільничну Хотянівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Кушнерук Тетяну Миколаївну;
- Молодшу сестру медичну Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Куцу Світлану Григорівну;
- Лікаря загальної практики-сімейного лікаря Вишгородської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №1 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людвиченко Людмилу Олександрівну;
- Старшого лаборанта клініко-діагностичної лабораторії КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Давидчик Ольгу Володимирівну;
- Сестру медичну хірургічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Мандзюк Олену Миколаївну;
- Лікаря-онколога поліклінічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Бдоян Ларису Вараздатівну;
- Лікаря-хірурга поліклінічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Ніколаєнка Олега Леонідовича;
- Акушерку акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Пендюренко Марію Іванівну.
Міський голова Олексій МОМОТ
