Розпорядження міського голови №165 від 7 листопада 2023 року / Про нагородження подяками
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист директора ВМБК «Енергетик» Лесі Свистун, подяками Вишгородської міської ради за особистий внесок у розвиток культури, відродження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
НАГОРОДИТИ:
- ПІНЧУК ОЛЬГУ СЕРГІЇВНУ – директора комунального закладу культури Вишгородського танцювального колективу «КЛЕРИКО»;
- ТУРОВСЬКОГО ВІКТОРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА – головного хормейстера Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК»;
- ДУДАРЯ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА – художнього керівника Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК»;
- ВОЛКОВА ДМИТРА ІГОРОВИЧА – керівника студії бального танцю «Diamond» Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК».
Міський голова Олексій МОМОТ
