Розпорядження міського голови №118 від 27 серпня 2024 року / Про нагородження подяками працівників ЦНАП до Дня адміністратора Центру надання адміністративних послуг
Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.04.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи звернення Першого заступника міського голови Ростислава Кириченка від 23.08.2024 року вх. № 02-09/511, за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та особисті заслуги під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з функціонуванням та забезпеченням реалізації Закону у сфері надання адміністративних послуг та з нагоди професійного свята – Дня адміністратора Центру надання адміністративних послуг, зобов’язую оголосити подяки Вишгородського міського голови:
- Начальнику ЦНАП Вишгородської міської ради КАМІНСЬКІЙ ОЛЬЗІ ОЛЕКСАНДРІВНІ;
- Адміністратору ЦНАП Вишгородської міської ради ПОХИТАЛЮК ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ;
- Адміністратору ЦНАП Вишгородської міської ради БОГДАНОВІЙ ТЕТЯНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ;
- Адміністратору ЦНАП Вишгородської міської ради ГАНГАЛОВІЙ ОЛЕНІ КУЗЬМІВНІ;
- Адміністратору ЦНАП Вишгородської міської ради САРДАК ЮЛІЇ ВІКТОРІВНІ.
Міський голова Олексій МОМОТ
