Розпорядження міського голови №182 від 29 листопада 2024 року / Про проведення у 2024/2025 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», до абзацу 6 Закону України «Про основи національного спротиву», пункту 5 частини другої статті 10 Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності», наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2024 року № 1567 «Про проведення у 2024-2025 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845 (зі змінами), наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 26.11.2024 року № 193 В «Про проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у 2024/2025 навчальному році, з метою формування та пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання здобувачів освіти на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції та готовності до захисту України та належної організації проведення гри «Сокіл» («Джура»):
- Провести з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із уведенням правового режиму надзвичайного або воєнного стану в Україні у 2024/2025 навчальному році І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – «Джура»).
- Затвердити місцевий штаб Вишгородської територіальної громади з проведення у 2024/2025 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – місцевий штаб територіальної громади), у складі згідно з додатком.
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
