Розпорядження міського голови №23 від 12 лютого 2025 року / Про заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України №180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», враховуючи рішення Вишгородської міської ради від 19.12.2024 року № 51/9 «Про затвердження міських Програм» (Додаток 25 Програма культурно-масових, спортивних заходів, здійснення представницьких та інших заходів у Вишгородській міській територіальній громаді на 2025 рік), з метою вшанування громадян України, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, зобов’язую:
- Провести тематичні заходи у закладах освіти і культури Вишгородської громади.
- Директора КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуна В.С. вжити додаткові заходи по благоустрою території біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що брали участь у війні в Афганістані.
- Соціально-гуманітарне управління Вишгородської міської ради:
- 15 лютого 2025 року об 11:00 організувати та провести покладання квітів біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що брали участь у війні в Афганістані;
- повідомити начальника Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області Бежука Р.В. про дату, час та місце проведення заходу для забезпечення правопорядку;
- здійснити оплату відповідно до чинного законодавства;
- повідомити місцеві ЗМІ про проведення заходу з метою оприлюднення інформації.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
