Розпорядження міського голови №73 від 17 квітня 2025 року / Про управління небезпечними відходами у складі побутових відходів

Розпорядження міського голови №73 від 17 квітня 2025 року / Про управління небезпечними відходами у складі побутових відходів

     Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 та п. 54 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення оброблення небезпечних відходів у складі побутових відходів та уникнення забруднення інших видів побутових відходів, зобов’язую:

  1. Профільним структурним підрозділам Вишгородської міської ради забезпечити організацію збирання та подальше поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів.
  2. В разі необхідності, залучити представників організацій розширеної відповідальності виробників.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту