Розпорядження міського голови №90 від 12 травня 2025 року / Про проведення відкритого чемпіонату Київської області з волейболу сидячи

Розпорядження міського голови №90 від 12 травня 2025 року / Про проведення відкритого чемпіонату Київської області з волейболу сидячи

     Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист начальника Київського регіонального центру «Інваспорт» Юрія Кравченка від 04.04.2025 року №02-13/2036 щодо проведення відкритого чемпіонату Київської області з волейболу сидячи серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, зобов’язую:

  1. Соціально-гуманітарне управління Вишгородської міської ради:
    • сприяти у проведенні відкритого чемпіонату Київської області з волейболу сидячи серед спортсменів в ураженнями опорно-рухового апарату 17 травня 2025 року з 08:00-20:00 год. та 18 травня 2025 року з 09:00-17:00 год. у спортивному залі Вишгородського міського будинку культури «Енергетик»;
    • повідомити директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Морозову О.В. про дату, час та місце проведення заходу для забезпечення медичним супроводом;
    • повідомити начальника Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області Бежука Р.В. про дату, час та місце проведення чемпіонату для забезпечення правопорядку під час проведення заходу;
    • забезпечити подарунковою продукцією для нагородження;
    • повідомити місцеві ЗМІ про проведення заходу з метою оприлюднення інформації.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту