Розпорядження міського голови №133 від 23 липня 2025 року / Про нагородження подяками до Дня медичного працівника
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи звернення начальника Вишгородської станції екстреної медичної допомоги КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктора Павленка від 22.07.2025 року вх. № 02-12/4367 та заступника генерального директора КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Оксани Кабачій від 21.07.2025 року вх. № 02-12/4337 щодо нагородження подяками до Дня медичного працівника за самовіддану працю в системі охорони здоров’я, сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, особистий внесок у справу надання медичної допомоги населенню та з нагоди Дня медичного працівника:
- Оголосити подяки Вишгородського міського голови:
1.1. Старшому фельдшеру Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТИХІЙ ЮЛІЇ ОЛЕГІВНІ;
1.2. Екстреному медичному техніку Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ПРОКОПЕНКУ СЕРГІЮ БОРИСОВИЧУ;
1.3. Парамедику Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄРМАК ЛЮДМИЛІ ІВАНІВНІ;
1.4. Завідувачу дитячим відділенням КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради РОМАНІВ ІРИНІ МИКОЛАЇВНІ;
1.5. Сестрі медичній анестезисту відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ПРОДАЩУК ІННІ ІВАНІВНІ;
1.6. Сестрі медичній операційній операційного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ЄРЕМІ НАТАЛІЇ ВІКТОРІВНІ;
1.7. Сестрі медичній терапевтичного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ОБУШЕНКО ОЛЬЗІ ГЕННАДІЇВНІ;
1.8. Молодшій медичній сестрі хірургічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ОНИЩЕНКО УЛЯНІ МИКОЛАЇВНІ.
- Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамками та бланками подяк для нагородження.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря Вишгородської міської ради Мельник М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
