Розпорядження міського голови №133 від 23 липня 2025 року / Про нагородження подяками до Дня медичного працівника

Розпорядження міського голови №133 від 23 липня 2025 року / Про нагородження подяками до Дня медичного працівника

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи звернення начальника Вишгородської станції екстреної медичної допомоги КНП Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктора Павленка від 22.07.2025 року вх. № 02-12/4367 та заступника генерального директора КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради Оксани Кабачій від 21.07.2025 року вх. № 02-12/4337 щодо нагородження подяками до Дня медичного працівника за самовіддану працю в системі охорони здоров’я, сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків, особистий внесок у справу надання медичної допомоги населенню та з нагоди Дня медичного працівника:

  1. Оголосити подяки Вишгородського міського голови:

1.1. Старшому фельдшеру Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТИХІЙ ЮЛІЇ ОЛЕГІВНІ;

1.2. Екстреному медичному техніку Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ПРОКОПЕНКУ СЕРГІЮ БОРИСОВИЧУ;

1.3. Парамедику Вишгородської станції екстреної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄРМАК ЛЮДМИЛІ ІВАНІВНІ;

1.4. Завідувачу дитячим відділенням КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради РОМАНІВ ІРИНІ МИКОЛАЇВНІ;

1.5. Сестрі медичній анестезисту відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ПРОДАЩУК ІННІ ІВАНІВНІ;

1.6. Сестрі медичній операційній операційного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ЄРЕМІ НАТАЛІЇ ВІКТОРІВНІ;

1.7. Сестрі медичній терапевтичного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ОБУШЕНКО ОЛЬЗІ ГЕННАДІЇВНІ;

1.8. Молодшій медичній сестрі хірургічного відділення КНП «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради ОНИЩЕНКО УЛЯНІ МИКОЛАЇВНІ.

  1. Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамками та бланками подяк для нагородження.
  2. Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря Вишгородської міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту