Розпорядження міського голови №147 від 13 серпня 2025 року / Про нагородження подяками членів команди загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Київської області
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року № 12/7 (зі змінами), враховуючи лист голови Вишгородської РО ТЧХУ Ліни Гагули від 11.08.2025 року вх. № 02-13/4784 щодо нагородження подяками членів команди загону швидкого реагування Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста за високу професійну підготовку, злагодженість дій, відданість справі, вагомий внесок у розвиток і популяризацію діяльності загону та перемогу команди загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Київської області на всеукраїнських змаганнях:
- Оголосити подяки Вишгородського міського голови:
1.1. ПАНІЧЕВІЙ ВІКТОРІЇ МИКОЛАЇВНІ;
1.2. КИРИЦІ НАТАЛІЇ СЕРГІЇВНІ;
1.3. КУЧЕРЕНКУ ОЛЕГУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;
1.4. ГОРДІЄНКУ БОГДАНУ МИКОЛАЙОВИЧУ;
1.5. командиру загону швидкого реагування ВАРАВІ ЄВГЕНУ ДЕНИСОВИЧУ.
- Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамками та бланками подяк для нагородження.
- Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря Вишгородської міської ради Спірідонову М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
