Розпорядження міського голови №7 від 9 січня 2026 року / Про стан військового обліку за 2025 рік і завдання на 2026 рік

Розпорядження міського голови №7 від 9 січня 2026 року / Про стан військового обліку за 2025 рік і завдання на 2026 рік

     Керуючись ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання п. 72 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30.12.2022 року № 1487:

  1. Вважати стан військового обліку у Вишгородській міській раді у 2025 році задовільним.
  2. Особі, відповідальній за ведення військового обліку Вікторії Шевченко:
  • Урахувати в роботі результати перевірки стану військового обліку у Вишгородській міській раді Вишгородським РТЦК та СП, а також результати звіряння даних списків персонального військового обліку, що ведуться у Вишгородській міській раді з обліковими даними документів РТЦК та СП та вжити заходи у разі виявлених розбіжностей в роботі з персонального військового обліку.
  • Проводити щоквартально внутрішнє звіряння облікових даних списків персонального військового обліку з військово – обліковими документами працівників.
  • Дотримуватись виконання плану роботи з військового обліку на 2026 рік.
  • Проводити роз’яснювальну роботу з питань військового обліку за зверненнями працівників.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту