Розпорядження міського голови №49 від 9 березня 2026 року / Про забезпечення заходів щодо визначення динаміки подання декларацій

Розпорядження міського голови №49 від 9 березня 2026 року / Про забезпечення заходів щодо визначення динаміки подання декларацій

     Відповідно до законів  України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» статей 45, 512 Закону України «Про запобігання корупції», з метою організації роботи щодо подання суб’єктами декларування декларації осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2025 рік:    

  1. Зобов’язати посадових осіб виконавчих органів Вишгородської міської ради, керівників комунальних підприємств, установ, організацій та закладів що належать до сфери управління Вишгородської міської ради інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції про кількість поданих декларацій працівниками з метою визначення динаміки подання (за визначеною формою).  

                                                                 Термін: що п’ятниці до 12.00

                                                                                до 27 березня 2026 року

  1. Керівникам структурних підрозділів Вишгородської міської ради керівників та керівникам комунальних підприємств, установ, організацій та закладів що належать до сфери управління Вишгородської міської ради забезпечити надання до сектору з питань запобігання та виявлення корупції інформації щодо працівників, які є суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (за визначеною формою).

                                                                 Термін: до 27 березня 2026 року

  1. Завідувачу сектору з питань запобігання та виявлення корупції забезпечити, заходи щодо роз’яснення працівникам, які є суб’єктами декларування, основних положень чинного законодавства з питань запобігання корупції, доведення до відома оновлених роз’яснень Національного агентства з питань запобігання та виявлення корупції, інформації щодо функціоналу сервісів заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування, а також попередження про передбачену законодавством кримінальну, адміністративну та дисциплінарну відповідальність за декларування недостовірної інформації, неподання чи несвоєчасне подання без поважних причин декларації. 

                                                                            Термін: постійно

  1. Завідувачу сектору з питань запобігання та виявлення корупції забезпечити надання методичної та консультаційної допомоги з питань  заповнення декларацій.

                                                                             Термін: постійно

  1. Завідувачу сектору з питань запобігання та виявлення корупції забезпечити перевірку своєчасності фактів подання суб’єктами декларування декларації осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2025 рік та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

                                                                   Термін: до 10 квітня 2026 року

  1. Ознайомити посадових осіб виконавчих органів Вишгородської міської ради із цим розпорядженням.
  2. Копію даного розпорядження для виконання направити підприємствам, установам, організаціям та закладам, що належить до сфери управління Вишгородської міської ради для виконання.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту