Розпорядження міського голови №77 від 16 квітня 2026 року / Про організацію заходів, пов’язаних із 40-ми роковинами Чорнобильської катастрофи
Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 лютого 2026 р. № 118-р «Про заходи, пов’язані з 40-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», зобов’язую:
- Провести тематичні заходи у закладах освіти і культури Вишгородської громади.
- Директора КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Форощу О.С. вжити додаткові заходи по благоустрою території біля пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС, на розі вулиць Шолуденка і Набережної.
- Соціально-гуманітарне управління Вишгородської міської ради:
- 24 квітня 2026 року о 10:00 організувати та провести мітинг-реквієм біля пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС;
- сприяти директору ДЮСШ Вишгородської міської ради Королю М.О у проведенні забігу-вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у зв’язку із 40-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, який відбудеться 26 квітня 2026 року 0 13:00 в м. Вишгород, парк по вул. Набережній (від пам’ятника ліквідаторам ЧАЕС до Собору Вишгородської Богородиці Української греко-католицької церкви) ;
- повідомити директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради Морозову О.В. про дату, час та місце проведення заходу для забезпечення виїзною медичною бригадою;
- сприяти молодіжній раді при Вишгородській міський раді у проведенні заходу «Чорнобиль. Пам’ять, що формує націю», який відбудеться 26 квітня 2026 року з 12:00 по 20:00 на пл. Шевченка в м. Вишгород;
- повідомити начальника Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області Бежука Р.В. про дату, час та місце проведення заходу для забезпечення правопорядку під час проведення;
- здійснити оплату відповідно до чинного законодавства;
- повідомити місцеві ЗМІ про проведення заходу з метою висвітлення інформації;
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Спірідонову М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
