Розпорядження міського голови №110 від 1 червня 2026 року / Про затвердження цільового профілю безпеки АС ЦНАП

Розпорядження міського голови №110 від 1 червня 2026 року / Про затвердження цільового профілю безпеки АС ЦНАП

     В рамках проведення авторизації автоматизованої системи взаємодії Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України» через мережу НСКЗ (далі – АС ЦНАП) та відповідно до Порядку розроблення та затвердження профілів безпеки інформаційних, електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних, технологічних систем, що затверджено Постановою КМУ від 18.06.2025 № 712, зобов’язую:

  1. Затвердити цільовий профіль безпеки автоматизованої системи взаємодії Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України» через мережу НСКЗ, який був розроблений з урахуванням вимог базового профілю безпеки для системи, де обробляється відкрита або конфіденційна інформація, що затверджений наказом Адміністрації Держспецзв’язку від 30.06.2025 року № 409.
  2. Відповідно до розробленого цільового профілю безпеки АС ЦНАП та плану захисту інформації та персональних даних, здійснити виконання вимог цільового профілю та впровадити відповідні заходи та засоби захисту.
  3. Створити комісію з оцінки для проведення попереднього оцінювання впроваджених заходів захисту АС ЦНАП у складі:

голова комісії:

  • Кириченко Ростислав Миколайович – перший заступник міського голови Вишгородської міської ради.

члени комісії:

  • Камінська Ольга Олександрівна – начальник Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради;
  • Похиталюк Ірина Володимирівна – адміністратор Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради;
  • Гангалова Олена Кузьмівна – адміністратор Центру надання адміністративних послуг Вишгородської міської ради.
  1. За результатами оцінювання впроваджених заходів захисту АС ЦНАП підготувати звіт, який подати мені на затвердження.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту