Розпорядження міського голови №125 від 11 жовтня 2019 року / Про створення комісії для перевірки діяльності підприємств, установ та організацій, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Вишгород
Враховуючи вимоги ч. 2 ст. 17 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», якою передбачено, що відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування, з метою контролю за дотриманням фінансової дисципліни, ефективним використанням коштів та майна підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності громади м. Вишгорода, керуючись ст. ст. 29, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 78, 86 Господарського кодексу України, ст. ст. 5, 25 Закону України «Про освіту», ст. ст. 17, 19, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», ст. ст. 55, 57 Положення про дошкільний навчальних заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року № 305:
- Створити при виконавчому комітеті Вишгородської міської ради комісію для перевірки дотримання вимог чинного законодавства (правових, організаційних та фінансових засад функціонування) міськими підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Вишгород.
- Затвердити склад комісії згідно Додатку.
- При необхідності, до проведення перевірки залучити контролюючі та правоохоронні органи.
- За результатами проведення перевірок комісії у разі встановлення порушень скласти акт, у випадку відсутності таких порушень – довідку.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мельник М.Г.
Міський голова О. Момот
