Розпорядження міського голови №18 від 19 лютого 2020 року / Про передачу квартир у власність громадян
Розглянувши заяви громадян, керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19.06.92. р. та положенням “Про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, затвердженим наказом № 396 від 16.12.2009 р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:
І. Безоплатно передати у власність громадян займані ними квартири у м. Вишгороді:
1.*** *** однокімнатна
квартира
2. *** *** однокімнатна квартира
ІІ. Вишгородському БТІ видати технічні паспорти на зазначені квартири.
Міський голова О.Момот
