Розпорядження міського голови №41 від 30 березня 2020 року / Про передачу квартири у власність громадян

Розпорядження міського голови №41 від 30 березня 2020 року / Про передачу квартири у власність громадян

Розглянувши заяву громадян та подані документи, керуючись Законом України   “Про приватизацію державного житлового фонду” від 19.06.92. р. та положенням “Про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, затвердженим наказом  № 396  від 16.12.2009 р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України:

      І. Безоплатно передати  у власність громадян займану ними квартиру у м. Вишгороді:

1.***                                                                         ***                                         однокімнатна

 квартира

ІІ. Вишгородському БТІ видати технічний паспорт на зазначену квартиру.

 

Міський  голова                                                                                     О.Момот


Vitalik

Перейти до вмісту