Розпорядження міського голови №42 від 23 березня 2021 року / Про створення робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Розпорядження міського голови №42 від 23 березня 2021 року / Про створення робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Розглянувши звернення Головного управлення Пенсійного фонду України у Київській області  щодо створення робочої групи з питань легалізації заробітної плати на території  Вишгородської територіальної громади, для проведення засідань, виїздів, нарад, заходів контролю суб’єктів господарювання, які провадять діяльність на території Вишгородської територіальної громади., керуючись ст. 27, 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Створити при виконавчому комітеті Вишгородської міської ради робочу групу з питань легалізації заробітної плати на території Вишгородської територіальної громади з метою забезпечення своєчасного наповнення місцевого бюджету та бюджету Пенсійного фонду України.
  2. Затвердити склад робочої групи:

Голова робочої групи – ІВАНОВ Трохим Сергійович – помічник-консультант міського голови;

Секретар робочої групи – КУКОЛЕВСЬКА Богданна Богданівна – спеціаліст І категорії відділу юридично правової роботи;

Члени робочої групи:

– ПАНОВА Ганна Вікторівна – спеціаліст І категорії (економіст) відділу бухгалтерського обліку та надходжень;

– ЛУК’ЯНЕНКА Віктора Івановича –  секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вишгородської міської ради;

– ДОБРОХОТОВА Тетяна Володимирівна – спеціаліст І категорії відділу з питань торгівлі, реклами, підприємництва Вишгородської міської ради;

 – ТКАЧЕНКО Анатолій Борисович – Начальник відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту