Розпорядження міського голови №13 від 31 січня 2022 року / Про створення комісії
З метою огляду та встановлення стану, місткості найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення (захисних споруд), які знаходяться на території Вишгородської міської територіальної громади в особі Вишгородської міської ради, створити комісію у складі:
Голова комісії:
КИРИЧЕНКО Ростислав Миколайович – перший заступник міського голови.
Члени комісії:
КОЖАНОВ Костянтин Станіславович – начальник відділу комунального майна та цифрового розвитку;
МЕЛЬНИК Юрій Юрійович – головний спеціаліст відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою;
ЧЕРНЯКІНА Антоніна Олександрівна – головний спеціаліст відділу комунального майна та цифрового розвитку;
ВОЛОШИН Михайло Васильович – головний спеціаліст відділу юридично-правової роботи;
ЛЯШКО Сергій Миколайович – майстер будинків КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради;
Комісії, за результатами огляду, скласти відповідні Акти обстеження.
Міський голова Олексій МОМОТ
