Розпорядження міського голови №39 від 21 квітня 2022 року / Про проведення лікарсько-консультативної комісії

Розпорядження міського голови №39 від 21 квітня 2022 року / Про проведення лікарсько-консультативної комісії

     На виконання пункту 18 «Положення про Добровольчі формування територіальних громад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1449,

  1. Доручити Комунальному некомерційному підприємству «Вишгородська центральна районна лікарня» Вишгородської міської ради провести лікарсько-консультативну комісію підрозділу «Ферарі» та підрозділу «ГРОМ» та надати медичні довідки наступним особам, згідно зі списком, що додається.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту