Розпорядження міського голови №63 від 6 липня 2022 року / Про створення постійно діючої комісії з інвентаризації та обстеження захисних споруд цивільного захисту на території Вишгородської міської територіальної громади
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2017 року № 138 «Деякі питання використання захисних споруд цивільного захисту», з метою формування фонду захисних споруд цивільного захисту на території Вишгородської міської територіальної громади:
Голова комісії:
КИРИЧЕНКО Ростислав Миколайович- перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади;
Члени комісії:
БОЙКО Максим Миколайович – староста сіл Хотянівка та Осещина Вишгородської міської ради;
ПАХОМЕНКО Олександр Анатолійович – головний фахівець відділу організації заходів цивільного захисту Вишгородського РУ ГУ ДСНС України у Київській області (за згодою);
ЧЕРНЯКІНА Антоніна Олександрівна – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, цифрового розвитку та оборонно-мобілізаційної роботи Вишгородської міської ради;
СИДОРОВА Юлія Степанівна – головний спеціаліст сектору з питнаь надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, цифрового розвитку та оборонно-мобілізаційної роботи Вишгородської міської ради;
КОЖАНОВ Костянтин Станіславович – начальник відділу комунального майна Вишгородської міської ради;
ЛЯШКО Сергій Миколайович – майстер будинків КП «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради.
- Комісії здійснити обстеження та інвентаризацію наявних на території Вишгородської міської територіальної громади сховищ, найпростіших укриттів, підвальних приміщень з метою встановлення можливості використання таких обєктів, як захисних споруд цивільного захисту та включення до фонду захисних споруд цивільного захисту Вишгородської міської територіальної громади.
- Комісії за результатами роботи скласти відповідні Акти.
- Визнати розпорядження міського голови від 31.01.2022 № 13 «Про створення комісії» таким, що втратило чинність.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
Міський голова Олексій МОМОТ
